"BRUKA OD IGRE I KATASTROFA" Šta se dešava sa vaterpolo reprezentacijom Srbije? Novi šokantan poraz, Delfini igraju za sedmo mesto

SVETSKI KUP

Vaterpolo reprezentacija Srbije zabeležeila je težak poraz na Svetskom kupu u Los Anđelesu od Rumunije rezultatom 17:14.

Kako je navedeno na sajtu Vaterpolo saveza Srbije u pitanju je "bruka od igre i jedan od najtežih poraza u poslednje vreme", a "osim sedam golova Radulovića i nekoliko asistencija Drašovića, sve drugo je bilo katastrofalno".

Šta dodati kada je na zvaničnom sajtu VSS ovakvim rečima otvoren izveštaj utakmice?

Rumunija je u prvoj četvrtini, odnosno u prvih osam minuta igre, postigla sedam golova, naspram četiri pogotka srpskih igrača.

To je bila razlika koju naši vaterpolisti nisu mogli da stignu.

Pored sedam pogodaka Radulovića, dva je postigao Janković, a po jedan Rašović, Ranđelović, Drašović, Dimitrijević i Martinović.

Srbiji na Svetskom kupu preostaje još utakmica za sedmo mesto protiv Nemačke.

Naši vaterpolisti zaigraće od 16. jula na Svetskom prvenstvu u Japanu, a tamo bi moralo da dođe do velike promene u bazenu.