UZNEMIRUJUĆA SCENA U BOSNI! Posle žestokog sudara sa golmanom tresnuo glavom o parket! Ostao da leži na terenu - NASTALA PANIKA!

horor

Stravična scena viđena je na utakmici rukometnog prvenstva Bosne i Hercegovine između Leotara i Gračanice.

Nažalost, meč je obeležila teška povreda rukometaša gostujuće ekipe Adija Džinovića.

Pri rezultatu 22:20 u korist svog tima, Džinović je krenuo u kontru i nakon što je postigao gol udario je glavom u koleno golmana, pa onda u padu još ponovo glavom udaro o parket i ostao da leži na terenu. Naočare koje je noso sletele su sa glave, a krv mu je lila niz lice. Odmah je bilo jasno da se radi o ozbiljnijoj povredi.

Golman i sudija koji je odmah dotrčao pozvali su pomoć. Lekarski tim utrčao je na teren i nekoliko minuta ukazivao pomoć nesrećnom rukometašu. On se nakon toga pridigao i napustio teren.

Ovu uznemirujuću scenu možete pogledati na 1:29:25.