POVELA PA STALA: Ana poražena u četvrtfinalu turnira u Moskvi!

Ništa od polufinala

Srpska teniserka Ana Ivanović poražena je od Samante Stosur s 2:0 u setovima

MOSKVA - Srpska teniserka Ana Ivanović nije uspela da se plasira u polufinale WTA turnira Kup Kremlja u Moskvi.Ivanovićeva je danas u četvrtfinalu poražena od Australijanke Samante Stosur rezultatom 2:0, po setovima 7:5, 6:4.Ovo je bio šesti međusobni duel srpske i australijske teniserke, a četvrti trijumf Samante Stosur.Srpska teniserka je dobro ušla u meč i povela s 3:0. Međutim, usledila je serija grešaka Ane Ivanović, koja je dozvolila protivnici da izjednači na 3:3. Teniserke su potom osvajale gem za gem do rezultata 5:5. Australijanka je potom napravila brejk, a onda je na svoj servis stigla do prvog seta.Stosurova je odlučujući brejk u drugom setu napravila u trećem gemu. Australijanka je do kraja drugog seta držala prednost od dva gema i zasluženo je stigla do pobede. TOK MEČA4:6 - Australijanka sigurna na svoj servis i zasluženo stiže do pobede4:5 - Ana ostaje u meču osvajanjem novog gema3:5 - Stosur na gem od pobede3:4 - Novi gem za srpsku teniserku2:4 - Australijanka sve bliže pobedi2:3 - Drugi gem za srpsku teniserku1:3 - Samanta sigurna na svoj servis1:2 - Stosur pravi brejk1:1 - Australijanka takođe stiže do prvog gema u drugom setu1:0 - Ana osvaja prvi gem u drugom setuII set5:7 - Australijanka kažnjava greške Ivanovićeve i dobija prvi set5:6 - Brejk za Samantu Stosur5:5 - Australijanka sigurnim servisom dobija još jedan gem5:4 - Ana na gem od prvog seta4:4 - Stosurova se ne predaje i ponovo izjednačuje4:3 - Ana posle duže vremena osvaja gem3:3 - Australijanka stiže do izjednačenja3:2 - Brejk za Samantu Stosur3:1 - Prvi gem za Australijanku3:0 - Ivanovićeva potvrđuje da je u formi i osvaja novi gem2:0 - Brejk za srpsku teniserku1:0 - Prvi gem na meču osvaja Ana na svoj servisI set