NOVAK PED MEČ SAZNAO IME POTENCIJALNOG RIVALA: Raonić preko Cicipasa do finala Sinsinatija

bilo je napeto

Kanadski teniser Miloš Raonić plasirao se u finale Sinsinati Mastersa pobedom nad Stefanosom Cicipasom sa 7:6, 6;3 i u borbi za trofej igraće sa boljim iz meča Đoković - Bautista Agut.

Kanadski teniser je meč prelomio u taj-brejku prvog seta nakon čega je sve išlo lakše do konačne pobede bez izgubljenog gema.

Nijedan brejk nije viđen tokom prvog seta, mada je odličnu priliku za to imao Cicipas. Ujedno je to bila i set lopta na 6:5 i 40:30 za ovog tenisera, ali se Kanađanin odbranio, a potom u taj-brejku poveo u setovima.

U drugom setu, druga priča. Izgubio je već drugi servis gem Cicipas i krenula su njegova kola nizbrdo. Raonić je uspeo da održi prednost do kraja i pobedi.