TEŽAK PORAZ U PRVOM KOLU! Krajinović eliminisan na startu Indijan Velsa, Mekdonald rutinski završio posao!

indijan vels

Srpski teniser Filip Krajinović nije uspeo večeras da se plasira u drugo kolo masters turnira u Indijan Velsu, pošto je izgubio od Amerikanca Mekenzija Mekdonalda sa 3:6, 0:6.

Meč Krajinovića i Mekdonalda, 74. i 53. tenisera sveta, trajao je samo 63 minuta.

Amerikanac je prvi brejk na meču napravio u trećem gemu, da bi osvajanje prvog seta potvrdio novim brejkom u devetom gemu kada je iskoristio drugu set loptu. Krajinović je bio nemoćan u drugom setu, pošto mu protivnik nije prepustio niti jedan gem.

Mekdonald će u drugom kolu Indijan Velsa igrati protiv danskog tenisera Holgera Runea koji je bio slobodan na startu turnira.