Najnovije vesti

Vučević: Otvaramo nova radna mesta, i u ovoj teškoj godini naš grad ide napred!
Foto: Damir Dervišagić

Gradonačelnik Novog Sada ima odlične vesti

Vučević: Otvaramo nova radna mesta, i u ovoj teškoj godini naš grad ide napred!

Vesti

"I u ovoj teškoj godini, kada je ceo svet pred strašnim izazovom, Novi Sad ide napred!

Pozivam poslodavce iz privatnog sektora, s teritorije Novog Sada, da se prijave za dodelu subvencija za otvaranje novih radnih mesta, koje po jednom otvorenom radnom mestu iznose 250.000 dinara", naveo je gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević na svom Instagram profilu.

- Važno je da pomognemo osobama koje su u evidenciji Nacionalne službe za zapošljavanje u našem gradu, a verujem da će ova naša mera u 2021. godini biti od velike pomoći i da će Novosađani to znati da cene! - istakao je on.

Grad Novi Sad

Prijavite se na newsletter.

Svakog dana besplatan pregled vesti na vaš e-mail.

* Obavezna polja

RAZMENA SADRŽAJA

Inicijalizacija u toku...
track