Mitrović doneo bod Partizanu potom dobio crveni

Liga Evrope

Mitrović srušio obećanje Stamenkovića da neće primiti pogodak, a deset minuta kasnije zaradio i crveni karton

BAKU - Fudbaleri Partizana i Nefčija odigrali su večeras u Bakuu nerešeno 1:1 (1:0), u utakmici 5. kola H grupe Lige Evrope.

Nefči je poveo u 10. minutu preko Flavinja, a izjednačenje crno - belima doneo je Aleksandar Mitrović u 67. minutu, koji je deset minuta kasnije dobio crveni karton. Mitrović je posle postignutog pogotka provocirao golmana domaćina i bivšeg igrača Crvene zvezde Sašu Stamenkovića, koji je pre meča izjavio da neće primiti pogodak od Partizana.

Deset minuta kasnije Mitrović je dobio crveni karton.

U drugom meču H grupe Rubin je u Kazanju pobedio Inter sa 3:0, golovima Karadenisa u 2. i Rondona u 86. i 91. minutu.

Partizan će u poslednjem kolu Lige Evrope 6. decembra dočekati Rubin na stadionu u Humskoj.