TRIJUMF LIVERPULA: Suarez sa dva gola obeležio povratak u Premijer ligu

Nova pobeda Redsa

U svom prvom nastup u Premijer ligi nakon odrađene suspenzije Luis Suarez je postigao dva gola

SANDERLEND - Fudbaleri Liverpula savladali su na gostovanju ekipu Sanderlenda rezultatom 3:1, u okviru šestog kola engleske Premijer lige.

Redsi su poveli diskutabilnim golom Danijela Staridža u 28. minutu meča. Najbolji strelac Liverpula ove sezone je centaršuta Džerarda skrenuo loptu rukom u gol, ali je glavni sudija Hauard Veb ipak priznao ovaj pogodak. U svom prvom nastup u Premijer ligi nakon odrađene suspenzije Luis Suarez je postigao dva gola. Urugvajac je zatresao mrežu Crnih Mački u 38. minutu na asistenciju Staridža.Na startu drugog poluvremena domaći su se rezultatski vratili u meč, u 52. minutu Gaćerini je iskoristio nešto slabiju intervenciju golmana Liverpula za 1:2.Ipak, do kraja susreta izabranici trenera Rodžersa su mirnom i strpljivom igrom uspeli da sačuvaju prednost i tako dođu do pobede. Konačnih 1:3 svojim drugim golom na susretu postavio je Luis Suarez poslije lepe kontre i nove asistencije Staridža.