PRVI BOD ZA RIJEČANE: Betis izvukao remi na Kantridi

Španci se provukli

Rijeka je povela golom Benka u 10. minutu, dok su gosti izjednačili četiri minuta kasnije

RIJEKA - Fudbaleri Rijeke i Betisa igrali su na Kantridi bez pobednika, 1:1 u meču drugog kola grupe I Lige Evrope.Domaći su poveli golom Benka u 10. minutu, a gosti su izjednačili preko Sedrika u 14.U drugom meču grupe I Lion i Gimaraeš igrali su takođe 1:1. Gimaraeš ima 4 boda, a Betis i Lion po dva. Rijeka je poslednja sa jednim bodom.Genk je u grupi G na svom terenu pobedio Tun s 2:1, dok su Rapid i Dinamo igrali bez pobednika, 2:2. Genk ima šest bodova, Tun tri, a Rapid i Dinamo po jedan.Sevilja je u grupi H na svom terenu pobedila Frajburg s 2:0, dok je Liberec bio bolji od Estorila 2:1. Sevilja ima šest, Liberec četiri, Frajburg jedan, a Estoril je bez poena.Trabzon i Lacio odigrali su zanimljiv meč, koji je završen bez pobednika, 3:3. Apolon je u Varšavi savladao Legiju s 1:0. Trabzon i Lacio imaju po 4 boda, Apolon tri, dok je Legija bez bodova.