HRVAT UTIŠAO OLD TRAFORD: Lovren doneo bod Sautemptonu protiv Junajteda

Crveni đavoli u seriji loših rezultata

Junajted je imao pobedu na dohvat ruke, ali je Dejan Lovren u 89. minutu doneo bod Sautemptonu

MANČESTER- Fudbaleri Mančester junajteda i Sautemptona igrali su bez pobednika, 1:1 u meču osmog kola Premijer lige.Domaći su poveli golom Robina van Persija u 26. minutu, a izjednačenje i veliku radost gostima doneo je hrvatski reprezentativac Dejan Lovren u 89. minutu. Nemanja Vidić nije igrao za Junajted. Fudbaleri Arsenala pobedili su u Londonu ekipu Noriča s 4:1. "Tobdžije" su do novog trijumfa stigli goloma Vilšira u 18, Ozila u 58. i 88. i Remzija u 83. minutu. Jedini strelac za goste bio je Houson u 70. minutu.Čelsi je pobedio Kardif s 4:1. Gosti su poveli golom Mača u 10. minutu. Pogotke za londonski klub postigli su Azar u 33. i 83, Eto u 66. i Oskar u 78. minutu. Branislav Ivanović igrao je za londonski klub.Mančester siti je u gostima pobedio Vest Hem s 3:1. Golove za goste postigli su Aguero u 16. i 51. i Silva u 80. Jedini gol za domaći tim postigao je Vaz Te u 58. minutu. Za goste je ceo meč odigrao Matija Nastasić, dok je Aleksandar Kolarov ušao u igru u 66. minutu.Svonsi je pobedio Sanderlend s 4:0, a Everton je bio bolji od Hala s 2:1. Stouk i Vest Bromvič Albion igrali su bez golova, dok nije bilo pobednika u duelu Njukasl - Liverpul.Arsenal je prvi sa 19 bodova, dok Liverpul i Čelsi imaju po 17.