Šest golova silnog Reala, bomba Huntelara

liga šampiona

Po dva gola za Real postigli su Kristijano Ronaldo, Karim Benzema i Geret Bejl. Jedini gol za Šalke postigao je Klas-Jan Huntelar iz fantastičnog voleja
1 / 4

GELZENKIRHEN - Fudbaleri Reala Madrida su opravdali su ulogu favorita u Gelzenkirhenu. Real je deklasirao Šalke rezultatom 6:1 (2:0), pa će revanš meč u Madridu biti samo formalnost. Po dva gola za Real postigli su Kristijano Ronaldo, Karim Benzema i Geret Bejl. Seriju "kraljevskog kluba" otvorio je Benzema u 13 minutu, da bi osam minuta kasnije Bejl duplirao prednost gostiju.Drugo poluvreme je počelo golom Kristijana Ronalda u 52. minutu, da bi u nastavku meča sva trojica istim redom ponovo pogađali gol Šalkea - Benzema u 57, Bejl u 69 i Ronaldo u 89. minutu. Čast nemačke ekipe sačuvao je bivši igrač Reala Klas-Jan Huntelar fantastičnim volej udarcem u sudijskoj nadoknadi vremena. Sastavi timova: Šalke: Ferman, Hovedes, Kolašinac, Santana, Matip, Boateng, Nojšteter, Farfan, Draksler, Mejer, Huntelar Real: Kasiljas, Karvahal, Marselo, Pepe, Ramos, Alonso, Di Marija, Modrić, Rolando, Bejl, Benzema TOK MEČAII poluvreme90. +1 minut - Gooooool! 6:1 Utešni pogodak za Šalke postiže Huntelar. Fantastičan volej udarac sa dvadesetak metara završio je ispod same prečke. Bio je to najlepši gol na utakmici

Gooooool! Real Alonsa Iljaramendi Šalke Farfan Obasi Gooooool! Bejl Real Madrid Ramosa
Hovedes Boateng Gorecka Gooooool! Real Karim Benzema
Gooooool! Real
Ferman Ronalda Portugalac Šalkea Real Kristijana Ronalda Di Marija 21. minut – Gooooool! Real Gereta Bejla Šalkea
Reala Drakslera Ikera Kasiljasa Mejer 13. minut – Gooooool! Karim Benzema Kristijana Ronalda Fermana