STRELCI ZAKAZALI: Remi u Novom Sadu, minimalac Pazara na Karaburmi

Superliga Srbije

U derbiju u Novom Sadu ekipe Vojvodine i Čukaričkog igrale su nerešeno 1:1, dok je Novi Pazar je u gostima savladao OFK Beograd sa 1:0

Samo tri gola postignuta su u prve četiri utakmice 19. kola Jelen Superlige.U derbiju u Novom Sadu ekipe Vojvodine i Čukaričkog igrale su nerešeno 1:1, dok su mečevi Javor – Spartak i Sloboda – Radnički Niš završeni bez golova. Novi Pazar je u gostima savladao OFK Beograd sa 1:0, golom Obrovca u 82 minutu. Vojvodina je povela protiv Čukaričkog u 62. minutu golom Poletanovića, ali je bod gostima doneo Pijansentin osam minuta pre kraja utakmice.Od 16.30 časova igraju Napredak i Donji Srem.Prvoplasirana Crvena zvezda igra protiv Radničkog iz Kragujevca, a u istom terminu se sastaju i Jagodina i Voždovac. Superliga Srbije, 19. kolo: Subota: Sloboda – Radnički Niš 0:0 OFK Beograd – Novi Pazar 0:1 Vojvodina – Čukarički 1:1 Javor – Spartak 0:0 Napredak – Donji Srem Jagodina – Voždovac Crvena zvezda – Radnički Kragujevac Nedelja: Rad – Partizan