PONOVO STRELAC: Jojić dao gol za Dortmund

Miloš Jojić ušao je u drugom poluvremenu pri rezultatu 0:2 i uspeo da smanji rezultat

Fudbaleri Borusije Dortmund poraženi su od imenjaka iz Menhengladbaha (1:2) u meču 25. kola nemačke Bundeslige, a jedini gol za "milionere" postigao je srpski reprezentativac Miloš Jojić

Naš internacionalac dobio je priliku sa klupe u meču protiv Borusije iz Menhengladbaha, i veoma brzo je iskoristio i postigao svoj drugi gol za Dortmund. Miloš Jojić ušao je u drugom poluvremenu pri rezultatu 0:2 i uspeo da smanji rezultat, pošto se nakon njegovog udarca lopta odbila od jednog fudbalera Menhengladbaha i završila u mreži golmana gostiju.

Bivši fudbaler Partizana je za "milionere" debitovao u pobedi nad Ajntrahtom (4:0) a Srbin je uspeo i da se upiše u strelce. Jojić je u igru ušao u 68. minutu umesto Henrika Mhtiarijana, a 17 sekundi kasnije postigao je i gol.

Golove sa meča u Dortmundu pogledajte ovde.

U ostalim utakmicama, neverovatan preokret viđen je u Hofenhajmu gde je domaća ekipa na dvadesetak minuta pre kraja imala dva gola prednosti, ali je Majnc uspeo da preokrene rezultat i na kraju slavi sa 4:2.

Bundes liga, 25. kolo:

Petak:

Augzburg – Šalke 1:2

Subota:

Borusija Dortmund – Borusija Menhengladbah 1:2(Rafael 32, Kruze 40 – Jojić 77)Ajntraht Braunsvajg – Volfsburg 1:1(Belarabi 48 – Gustavo 37)Herta Berlin – Hanover 0:3(Stindl 49, Šlaudraf 57, Hušti 90+1 )Hofenhajm – Majnc 2:4(Polanski 49, Firmino 53 – Čupo Moting 67, Saler 73, Okazaki 75, 90+2)Verder Bremen – Štutgart 1:1(Hunt 11 – Nidermajer 55)Bajern Minhen – Bajer Leverkuzen 18.30Nedelja:Hamburger – Nirnberg 15.30Ajntraht Frankfurt – Frajburg 17.30Tabela: Bajern Minhen 68, Borusija Dortmund 48, Šalke 47, Bajer Leverkuzen 44, Majnc 41 Volfsburg 40, Borusija Menhengladbah 39, Augsburg 38, , Herta...