(VIDEO) PROCENITE SAMI: Fudbaleri Spartaka tvrde da je sudija pogurao Zvezdu?

Subotičani ogorčeni

Crveno-beli su do pobede stigli golovima Lazića u 5, Ristića sa penala u 29. i Jovića u 78. Jedini strelac za domaći tim bio je Georgijević u prvom poluvremenu

SUBOTICA - Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su u Subotici ekipu Spartaka 3:1 (2:1) u meču 19. kola Superlige Srbije.Crveno-beli su do pobede stigli golovima Lazića u 5, Ristića sa penala u 29. i Jovića u 78. Jedini strelac za domaći tim bio je Georgijević u prvom poluvremenu. Fudbaleri domaćeg tima tvrde da su oštećeni. Igrači Spartaka tvrde da je Lazić igrao rukom pre nego što je postigao prvi gol za Zvezdu, kao i da je prestrogo dosuđen penal za crveno-bele u 29. minutu posle duela Jovića i golmana domaćeg tima.Da li su Subotičani u pravu prosudite sami.Ovo je gol Lazića...