Nerešeno Inter - Fjorentina, Ljajić promašio penal

serija A

Matija Nastasić odigrao je ceo meč za Fiorentinu, dok je Dejan Stanković svih devedeset minuta ostao na klupi Intera.

FIRENCA - Fudbaleri Fiorentine i Intera odigrali su bez golova 0:0, u prvom meču programa 34. kola italijanske Serije A.Najbolju priliku za gol propustio je srpski reprezentativac iz Fiorentine Adem Ljajić, koji je u 69. minutu promašio penal ili preciznije rečeno golman Intera Žulio Cezar odbranio je njegov udarac.

Od 15 sati igraju:Milan - BolonjaĆezena - PalermoĐenova - SijenaLacio - Leće.Od 20.45 sastaju se Juventus i Roma.Juče:Kjevo - Udineze 0:0, Parma - Kaljari 3:0, Katanija - Atalanta 2:0, Napoli - Novara 2:0.

Tabela: Juventus 68, Milan 67, Lacio 54, Udineze 52, Napoli 51, Roma 50, Inter 49.....