(VIDEO) MILAN OSVOJIO BOD: Remi u Torinu dovoljan da Mihajloviću sačuva posao... Za sada

Rosoneri konačno nisu izgubili

Fudbaleri Milana, koje sa klupe predvodi Siniša Mihajlović, osvojili su bod na gostovanju Torinu u meču osmog kola Serije A - 1:1 (0:0).

Dosadnu utakmicu donekle je učinio zanimljivijom Karlos Baka, koga je Mihajlović uveo u igru u 55. minutu, a Kolumbijac mu se odužio golom osam minuta kasnije. Međutim, u nastavku su "bikovi" bili mnogo bolji i zasluženo došli do izjednačenja pogotkom Danijelea Bazelija u 73. minutu.

Tako je Milan posle dve uzastopno izgubljene utakmice, od Đenove i Napolija, konačno izbegao poraz.

Torino je trenutno na petom mestu sa 18 bodova, dok je Milan 11. sa samo deset bodova.

Navijači Milana su pre meča u Torinu rekli šta misle transparentom na kome je pisalo da i igrači i trener i uprava imaju "poslednju šansu". Da li su je iskoristili osvajanjem boda?

Sigurno je da Mihajlović neće biti smenjen posle ove utakmice. Da su "rosoneri" kojim slučajem doživeli peti poraz, verovatno bi Milan otpustio srpskog stručnjaka iako je potpredsednik Andrea Galijani neposredno pre utakmice izjavio da ova u Torinu "nije odlučujuća za trenera".