(VIDEO) POGBA PEČATIRAO MIHI OTKAZ: Juventus posle preokreta pobedio Milan na San Siru

Šampion nezadrživ

Fudbaleri Juventusa kao gosti su pobedili Milan u 32. kolu Serije A - 2:1 (1:1).

Domaćin je na "San Siru" poveo preko Aleksa u 18. minutu, izjednačio je Mario Mandžukić u 27, a ceo plen gostima "zapakovao" je Pol Pogba u 65. minutu.

Tim golom Francuz je verovatno pečatirao otkaz treneru Milana Siniši Mihajloviću. Italijanski mediji tvrdili su uoči večerašnje utakmice da je gazda "rosonera" Silvio Berluskoni postavio ultimatum srpskom stručnjaku - ili pobeda nad Juventusom ili razlaz.

"Stara dama" se učvrstila na prvom mestu sa 76 bodova, čak devet više od drugoplasiranog Napolija, koji ima meč manje. Milan je na šestom mestu sa 49 bodova.

Juventusu je ovo četvrta uzastopna pobeda nad Milanom!

Tim Masimilijana Alegrija je u strašnoj seriji u prvenstvu - počev od 31. oktobra na 22 utakmice zabeležio je 21 pobedu i samo jedan remi, u Bolonji.

"Rosonerima" je ovo peti uzastopni meč u Seriji A bez pobede.

Isti rivali sastaće se još jednom ove sezone, u finalu Kupa Italije, 21. maja na rimskom "Olimpiku".

All Goals - AC Milan 1-2 Juventus - 09.04.2016 HD by enteritament