SUPRLIGA: Vojvodina maksimalna, Nišlije u Šapcu do pobede u 95. minutu

DVA MEČA U ČETVRTAK

Fudbaleri Vojvodine pobedili su Borac u Čačku 2:0 u utakmici četvrtog kola Superlige i izbili na prvo mesto na tabelu.

Golovima Bempaha u 27. i Mihajlovića u 79. minutu "lale" su došle do četvrte pobede u isto toliko utakmica.

Sa maksimalnih 12 bodova su lideri, s tim što Crvena zvezda ima priliku da se pobedom na sutrašnjem gostovanju u Surudulici pridruži Vojvodini na vrhu.

Čačani su ostali na dnu bez bodova.

Bez bodova je i dalje i Bačka, jer je danas kod kuće poražena od Napretka čak sa 1:4.

Niški Radnički je slavio u Šapcu protiv Mačve 2:1 zahvaljujući pogotku Stojanovića u 95. minutu!

Čukarički je na Banovom brdu savladao Mladost iz Lučana golom Ožegovića 1:0, dok je Radu pripao gradski derbi na Banjici protiv Zemuna - 2:0.

Najveće iznenađenje priredio je Voždovac trijumfom u Humskoj - 3:1.

Svi rezultati prvog dana 4. kola Superlige:

Mačva - Radnički 1:2 (0:1) /Matić 65' - Pavkov 17', Stojanović 95'/

Bačka - Napredak 1:4 (1:2) /Vulić 8', Šljivić 26', Alivodić 73', Urošević 85'/

Borac - Vojvodina 0:2 (0:1) /Bempah 27', Mihajlović 79'/

Čukarički - Mladost 1:0 (1:0) /Ožegović 45'+/

Partizan - Voždovac 1:3 (1:2) /Đurđević 7'p - Stuparević 8', Duronjić 38', Ješić 88'/

Rad - Zemun 2:0 (0:0) /Zonjić 65', Denić 94'/