(VIDEO) PREOKRET TOBDŽIJA: Pobeda Arsenala pred Zvezdu, Milivojević strelac u remiju Kristal palasa

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Arsenala pobedili su danas Svonsi posle preokreta na svom stadionu sa 2:1 (0:1), u 10. kolu Premijer lige.

Strelci za pobednički tim bili su Sead Kolašinac i Aron Remzi, dok je gol za poražene dao Sem Klukas.

Londonski klub je četvrti na tabeli engleskog prvenstva sa 19 bodova, dok Svonsi ima osam i na 17. je mestu.

Arsenal će u četvrtak od 21.00 u Londonu igrati protiv Crvene zvezde u Ligi Evropa.

Mančester siti je nastavio sa dobrim rezultatima, pošto je kao gosti bio bolji od Vest Bromviča sa 3:2.

Siti je prvi sa 28 bodova, pet više od Mančester junajteda, a osam od Totenhema.

Liverpul je bio ubedljiv protiv Hadersfilda, koga je pobedio sa 3:0, golovima Danijela Staridža, Roberta Firmina i Žoržinja Vajnalduma.

Ekipa Jirgena Klopa je šesta na tabeli sa 16 bodova, četiri više od Hadersfilda, koji je na 11. mestu.

Kristal Palas je osvojio četvrti bod, pošto je na svom stadionu igrao 2:2 sa Vest Hemom.

Prvi gol za Palas dao je srpski reprezentativac Luka Milivojević, iz penala u 50. minutu, a bod je doneo Vilfred Zaha u sedmom minutu nadoknade.

Prethodno su pogotke za goste postizali Havijer Ernandes i Andre Ajev. Stouk je kao gost golom Darena Flečera sa 1:0 pobedio Votford.