(VIDEO) OVAKVOG MURINJA NIKAD NISTE VIDELI: Jang bombardovao Votford, ali je reakcija trenera Mančester junajteda svetski hit!

I ON IMA EMOCIJE

Fudbaler Mančester junajteda Ešli Jang prvi put u karijeri postigao je dva gola na jednoj utakmici.

Jang je pogocima u 19. i 25. minutu doveo "crvene đavole" u vođstvo od 2:0 na gostovanju Votfordu u meču 14. kola Premijer lige.

Ne zna se koji gol je bio lepši...

Međutim, slavu Jangu "ukrao" je trener Junajteda Žoze Murinjo. Portugalac je bio u neverici kada je video drugi Jangov gol. Izraz lica "Gospodina Specijalnog" za čas je obišao svet...

Mančester junajted je na kraju pobedio 4:2

Posle dva Jangova gola u strelce se za goste upisao i Marsijal u 32. minutu, pa je rezultat na poluvremenu bio 0:3.

U nastavku se Votford razgoropadio i uspeo da priđe na 2:3 pogocima Dinija iz penala u 77. minutu i Dakura u 84.

Međutim, sve dileme je otklonio Lingard golom u 86. minutu.

Srpski reprezentativac Nemanja Matić bio je u startnoj postavi Junajteda, a zamenjen je u 54. minutu.

Murinjov tim je zadržao drugo mesto sa 32 boda, pet manje od Sitija, koji ima i meč manje.