SRPSKI RAFAL U MAĐARSKOJ: Lazović i braća Šćepović golovima častili trenera Nikolića za rođendan

START ODBRANE TITULE

Fudbaleri Videotona furiozno su krenuli u odbranu titule u Mađarskoj pobedivši na svom terenu Kišvardu 4:0.

Od četiri gola, tri su postigli srpski fudbaleri.

Prvo je Danko Lazović slomio otpor gostiju u 15. minutu, zatim je Marko Šćepović u 35. duplirao vođstvo i na taj način se iskupio za penal promašen u uvodu meča.

Na 3:0 je povisio Roland Juhaš u finišu prvog poluvremena, a Stefan Šćepović, koji je zamenio brata Marka, postavio je konačan rezultat u sudijskoj nadoknadi vremena.

Na taj način su igrači podarili najlepši poklon treneru Marku Nikoliću, koji je u petak proslavio 39. rođendan.

(Kurir.rs/Kurir sport, Foto: Dado Đilas)