SRBIN NOKAUTIRAN NA MAKSIMIRU! Drama u Zagrebu! Sulejmani od stravičnog udarca IZGUBIO SVEST! (VIDEO)

jeziva scena

Revanš meč plej-ofa za plasman u Ligu šampiona između Dinamo Zagreba i Jang Bojsa obeležila je i povreda srpskog fudbalera Miralema Sulejmanija.

Jezva scena viđena je na Maksimiru u 51. minutu utakmice. U jednom duelu sa fudbalerom Dinama Petrom Stojanovićem naš fudbaler je pao, a igrač zagrebačkog kluba ga je udario nogom u glavu. Sulejmani je od udarca ostao bez svesti.

Stojanović je odmah reagovao, pritrčao je srpskom fudbaleru kako bi mu ukazao pomoć i pozvao lekarske službe da odmah uđu na teren.

Sulejmani je sa stadiona izveden na nosilima nakon čega je prebačen u bolnicu.

Iz Jang Bojsa se još uvek nisu oglasili sa detaljima povrede, ali je nakon meča trener švajcarskog tima potvrdio da je Sulejmani u bolnici i da je zadobio potres mozga. Navodno, Sulejmani je bio na skeneru i utvrđeno je da nema krvarenja u mozgu. Sem blažeg potresa mozga nema većih posledica.

Podsetimo, fudbaleri Dinama poraženi su od Jang Bojsa sa 1:2 u revanš meču kvalifikacija za Ligu šampiona.

Dinamo je odlično otvorio utakmicu protiv Jang Bojsa i poveo golom Hajrovića u sedmom minutu, ali sve se okrenulo sredinom drugog poluvremena kada je Gijom Oro postigao dva gola za tri minuta!