SPEKTAKL U VIGU: Real pobedio Seltu posle revije evrogolova! (VIDEO)

KRALJ PRIŠAO BARSI NA ČETIRI KORAKA

Fudbaleri Real Madrida pobedili su Seltu u Vigu 4:2 u poslednjem meču 12. kola španskog prvenstva.

"Kralj" je na šestom mestu sa 20 bodova, ali je iskoristio kiks lidera Barselone, koja je ranije danas izgubila od Betisa (3:4), da joj se približi na četiri koraka.

Selta je ostala na 14. mestu sa 14 bodova.

Realu tradicionalno ne prija gostovanje u Vigu, a prema početku utakmice, delovalo je da će i danas biti tako.

Selta je bila bolja sve dok Karim Benzema na asistenciju Luke Modrića nije u 23. minutu doveo goste u vođstvo.

Benzema je bio posebno inspirisan i najzaslužniji je i za drugi gol, u 56. minutu, koji je doduše pripisan Kabralu, kao autogol.

Međutim, Maljo je pet minuta kasnije prepolovio zaostatak Selte i nada domaćina da može da izbegne poraz trajala je do 83. minuta kada je Serhio Ramos iz penala doneo Realu 3:1.

Još po jedan gol postignuti su na obe strane u sudijskoj nadoknadi vremena, prvo je Dani Sebaljos u 91. minutu povisio na 4:1, a konačan rezultat postavio je Mendez u 94.

Na "Balaidosu" je viđena revija lepih golova i spektakularan fudbal.

(Kurir.rs/Kurir sport, Foto: Reuters)