VAR NAPRAVIO HAOS U FA KUPU: Fudbaler Barnija se zaleteo da izvede penal, a onda ga je sudija PRESEKAO! Pogledajte šta se dogodilo (VIDEO)

BIZARNO

Na utakmici FA kupa između Barnlija i Barnslija viđena je do sada najbizarnija situacija vezana za VAR.

Sudija Huper je dosudio penal za domaćina, Čeh Matej Vidra se spremio da ga izvede, uhvatio je zalet, krenuo ka lopti... A onda je arbitar dunuo i pištaljku i zaustavio izvođenje jedanaesterca!

Huper je u tom trenutku dobio znak iz VAR sobe da penal nije trebalo da dosudi.

Zapravo, ispostavilo se da je pre prekršaja za najstrožu kaznu domaći fudbaler bio u ofsajdu!

Huper je preinačio odluku na veliku žalost igrača i navijača Barnlija.

To se desilo u prvom poluvremenu, a premijerligaš je ipak dobio penal, u 92. minutu iz kog je uspeo da pobedio trećeligaša i izbaci ga iz FA kupa - 1:0.

(Kurir.rs/Kurir sport, Foto: Printscreen)