KAKVA BRUKA BIVŠEG NAPADAČA PARTIZANA: Božinov protiv Čukaričkog promašio prazan gol! Bukvalno (VIDEO)

ni sam nije verovao

Bivši napadač Partizana Valeri Božinov, koji sada nastupa za Levski propisno se obrukao tokom prijateljskiog meča sa Čukaričkim na Kipru.

Bez igde ikoga u blizini na dodavanje u kontri, pred praznim golom, Božinovu je "uspelo" nemoguće - da prebaci loptu preko prečke! Ni sam nije mogao da veruje šta je uradio, ležao je neko vreme na travi u neverici....

Meč je inače završen rezultatom 1:1. Levski je poveo u ranoj fazi meča, u sedmom minutu posle loše reakcije odbrane Čukaričkog Marijani je umakao čuvarima, te je lako savladao Nemanju Stevanovića, sa deset metara – 0:1.

U 33. minutu prelepa akcija Brđana. Docić je uočio „pukotinu“ u odbrani Levskog, prebacio je čitavu odbranu, sve je to sjajno ispratio mladi reprezentativac Đorđević, koji je izbegao ofsajd zamku, prevario i golmana, a potom rutinski pogodio praznu mrežu bugarskog tima – 1:1