SAMPDORIJA GAZDUJE U ĐENOVI: Defrel i Kvaljarela rešili gradski derbi! Bez golova u Firenci i Sasuolu

SERIJA A

Fudbaleri Sampdorije pobedili su danas na svom terenu Đenovu sa 2:0, u utakmici 32. kola italijanske Serije A.

Sampdorija je povela golom Gregoara Defrela već u trećem minutu, a pobedu domaće ekipe potvrdio je Fabio Kvaljarela pogotkom sa bele tačke u 53. minutu.

Ekipa Sampdorije je deveta na tabeli italijanskog šampionata sa 48 bodova, dok je Đenova na 15. poziciji sa 34.

Fudbaleri Fiorentine i Bolonje odigrali su bez golova, a istim rezultatom završen je i meč Sasuola i Parme.

Fiorentina je deseta na tabeli sa 40 bodova, dok je Bolonja Siniše Mihajlovića osvojila važan bod u borbi za opstanak i trenutno je na 17. mestu sa 31 osvojenim bodom, odnosno ima tri boda više od Empolija.

Sasuolo je na 11. poziciji sa 37 bodova, dok Parma zauzima 14. mesto sa dva boda manje.