NESVAKIDAŠNJA SCENA U DRUGOJ LIGI NEMAČKE: Čuvenom napadaču Pancera VAR poništio čak tri gola (VIDEO)

NEVIĐENO

U 15. kolu druge Bundeslige Štutgart je poražen na gostovanju od Sandhauzena rezultatom 2:1.

Fudbaleri Štutgarta su u misiji vraćanja u prvu ligu Nemačke i trenutno zauzimaju treću poziciju, što je dovoljno tek za baraž. Pobedom su mogli da se izjednače sa drugoplasiranim Hamburgom, međutim, malo je reći da nisu imali sreće. Ono po čemu će ovaj meč ostati upamćen jesu tri poništena gola i to samo jednom igraču - Mariu Gomezu.

Aziz Buhaduz je postigao oba gola za domaću ekipu, prvi već u prvom, a drugi u 24. minutu. U 10. minutu, mrežu je zatresao i Gomez, ali nakon reakcije VAR sistema, gol je poništen.

Čuveni nemački napadač je u 48. minutu doživeo isti scenario, postigao je sjajan gol makazicama ali ni to nije bilo dovoljno dobro za VAR koji je gol osudio na propast zbog milimetarskog ofsajda.

Ovde nije bio kraj ratu između Gomeza i VAR-a.

Bivši fudbaler Bajerna je u 73. po treći put postigao izjednačujući pogodak, a šta se onda desilo pogađajte sami?

Sudije koje su se nalazile u "VAR prostoriji" ponovo su dale signal Harmu Osmersu, glavnom arbitru meča da je potrebno protveriti situaciju. A, nakon provere i novog podvlačenja linija, dosuđen je ofsajd.

Počasni gol za goste, dao je Silas Vamangituka sa bele tačke u 89. minutu.

Gomez je nakon meča bio opravdano ljut i nije mogao da veruje šta ga je snašlo i kao ni ostatak tima.

"Taj sistem je jednostavno sr*nje, to je katastrofa za nas napadače" - ukratko je poručio besni napadač.