CRNO-BELI POSLE PENALA DO POBEDE U KATARU: Pogledajte golove sa utakmice Partizana i Lokomotive! VIDEO

TURNIR U KATARU!

Fudbaleri Partizana pobedili su Lokomotivu iz Moskve nakon izvođenja penala sa 4:2 (1:1), u prvoj utakmici turnira na pripremama u Dohi.

Junak crno-belih bio je rezervni golman Nemanja Stevanović, koji je u penal seriji zaustavio dva udarca sa 11 metara.

U regularnom delu ruski tim poveo je golom Portugalca Edera u 30. minutu, a izjednačio je Zoran Tošić sjajnim pogotkom pet minuta kasnije.

Sve golove sa utakmice pogledajte na sledećem videu.

Crno-beli će u Kataru odigrati utakmice sa još dva ruska kluba - Rostova 4. februara i tri dana kasnije Spartakom iz Moskve.