SUROVA OSVETA SRBINA BIVŠEM KLUBU! Spektakularnom GOLČINOM Živković izbacio Benfiku iz LŠ i postao HEROJ Soluna! VIDEO

liga šampiona

Fudbaleri PAOK-a plasirali su se u plej-of kvalifikacija za Ligu šampiona, pošto su večeras na svom terenu pobedili Benfiku sa 2:1.

PAOK je poveo u 63. minutu golom Dimitrisa Janulisa, a na 2:0 povisio je srpski fudbaler Andrija Živković u 75. minutu.

Janulis ga je lepo proigrao, nakon čega je Živkovič ušao u kazneni prostor i solo akciju završio udarcem u desni donji ugao gola svog bivšeg kluba.

Konačan rezultat postavio je Rafa Silva u 94. minutu.

Klub iz Soluna će za plasman u Ligu šampiona boriti sa Krasnodarom. U plej-ofu će se igrati dve utakmice.

Pobednik tog duela plasiraće se u najelitnije evropsko takmičenje, dok će poraženi takmičenje nastaviti u grupnoj fazi Lige Evropa.

Benfika i dalje ima šansu da zaigra u Evropi, pošto je sada čeka plej-of za Ligu Evropa. Žreb za tu rundu kvalifikacija zakazan je za petak.