PODELA PLENA U DERBIJU: Remi Lacija i Intera, gol Milinković-Savića! VIDEO

serija a

Fudbaleri Lacija i Intera odigrali su danas u Rimu nerešeno 1:1, u utakmici trećeg kola italijanskog prvenstva.

Inter je poveo u 30. minutu golom Lautara Martinesa, a bod domaćima obezbedio je Sergej Milinković-Savić golom u 55. minutu.

Lacio je utakmicu završio sa desetoricom pošto je u 69. minutu isključen Ćiro Imobile, posle koškanja sa Arturom Vidalom.

Posle tri kola Inter je treći sa sedam bodova, a Lacio je deveti na tabeli sa četiri boda.

Parma je na svom terenu pobedila Veronu sa 1:0, golom Jasmina Kurtića u prvom minutu.

To je prva pobeda Parme ove sezone u ligi, pa ekipa sada ima tri boda na 16. mestu na tabeli. Verona je pretrpela prvi poraz i šesta je sa šest bodova.

Benevento je kao domaćin pobedio Bolonju sa 1:0.

Jedini gol postigao je Djanluka Lapidula u 66. minutu. Fudbaler Bolonje Matijas Svanberg postigao je gol u 68. minutu, ali je posle upotrebe VAR tehnologije pogodak poništen jer je švedski fudbaler igrao rukom.

Benevento je ostvario drugu pobedu i sedmi je na tabeli sa šest bodova. Bolonja, koju sa klupe predvodi srpski trener Siniša Mihajlović, ima tri boda na 13. mestu.