SLEPI MIŠEVI POLAKO PODIŽU FORMU: Valensija sa dva gola u nadoknadi do pobede nad Seltom! VIDEO

PRIMERA

Fudbaleri Valensije pobedili su večeras kao domaćini Seltu sa 2:0, u 24. kolu španske La Lige.

Golove za Valensiju su postigli Manu Valjeho u četvrtom i Kevin Gameiro u osmom minutu sudijske nadoknade vremena.

Selta je od 69. minuta igrala sa igračem manje, nakon što je direktan crveni karton dobio Ruben Blanko.

Valensija je zabeležila šestu pobedu u prvenstvu i sa 27 bodova zauzima 12 poziciju, dok je Selta na desetom mestu sa 29 poena.

U narednom kolu, Valensija će gostovati Hetafeu, dok će Selta dočekati Valjadolid.