DOMAĆINI MAKSIMALNI: Pobede Čukaričkog, TSC i Mačve u poslednjem kolu Super lige

superliga srbije

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su danas na svom terenu Radnik sa 2:1, u utakmici poslednjeg, 38. kola Super lige Srbije.

Čukarički je poveo 2:0 golovima Jovana Lukića u 33. i Danila Pantića u 36. minutu, a gol za Radnik postigao je Miloš Spasić u 72. minutu.

Beogradska ekipa ima 22 pobede i treća je na tabeli sa 74 boda. Radnik je pretrpeo treći uzastopni poraz, ukupno 15. u ligi i šesti je na tabeli sa 55 bodova.

Fudbaleri TSC pobedili su kao domaćini Inđiju sa 2:1.

TSC je poveo u 17. minutu golom Mihajla Banjca, a izjednačio je Željko Mitrov u 34. minutu. Pobedu domaćem timu doneo je Nenad Lukić golom iz jedanaesterca u 58. minutu.

Ekipa iz Bačke Topole je peta na tabeli sa 17 pobeda i 58 bodova, a Indjija, koja je ispala iz lige, ima 35 bodova na 17. mestu.

Fudbaleri Mačve pobedili su u Šapcu Zlatibor sa 1:0, golom Dilana Ortiza u 78. minutu.

Obe ekipe su ispale iz Super lige, Zlatibor je 18. na tabeli sa 29 bodova, a Mačva je pretposlednja 19. sa 25 bodova.

Kasnije igraju Mladost - Partizan, a preostale utakmice 38. kola igraju se u sredu