RONALDO NIJE MOGAO DA VERUJE: Portugalac posle gola skinuo dres, a onda je usledio šok! Kristijanova reakcija sve govori! VIDEO

Fudbaleri Juventusa remijem su započeli novu sezonu u Seriji A.

Stara dama je na gostovanju Udinezeu odigrala samo 2:2, iako je u prvom poluvremenu vodila sa 2:0.

Udineze je u finišu stigao do 2:2, ali ni tu nije bio kraj uzbuđenjima. Ronaldo, koji je ušao u igru u 60. minutu, je postigao gol u četvrtom minutu zaustavnog vremena. Skinuo je dres i otišao da slavi kao da je finale Lige šampiona. A onda je usledio šok i neverica.

Sudija Ivano Paculo je konsultovao VAR tehnologiju koja je odlučila da je bio ofsajd. Mnogi smatraju da je VAR još jednom potvrdio koliko može da bude nepravedan.

Kristijano Ronaldo, Juventus, Udineze, VAR

Ipak, zanimljivija od svega je bila reakcija Ronalda posle odluke da gol bude poništen.