MITAR GAZI U ČEMPIONŠIPU: Srpski napadač ponovo tresao mrežu protivnika i odveo svoj Fulam na vrh tabele!

doktor

Srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović postigao je dva nova gola za svoj Fulam.

Londonski klub deklasirao je Birmingem sa 4:1 u utakmici 7. kola engleskog Čempionšipa. Ukupno, ovo je srpskom napadaču šesti pogodak u regularnoj sezoni. Drugi je na listi strelaca, iza Svifta iz Redinga.

Aleksandar Mitrović, Fulam

Odoi je u 10. minutu doveo Fulam u vođstvo, da bi Mitrović u 44. minutu pogodio iz penala za 2:0. Vilson je povisio na 3:0 u 54, a Mitrović je drugi gol postigao u 84. minutu, na asistenciju Serija. Konačan rezultat postavio je Troj Dini u 87. minutu iz penala.

Fulam je prvi na tabeli Čempionšipa nakon ove ubedljive pobede.