SRBIJA PORAŽENA OD BOSNE: Omladinci se nisu proslavili protiv vršnjaka iz BiH: Istakao se igrač Zvezde!

DO 19 GODINA

Omladinska reprezentacija Srbije do 19 godina poražena je u prijateljskom meču od vršnjaka iz Bosne i Hercegovine rezultatom 3:0

Ovo je bila prva od dve provere pred novembarski start u kvalifikacijama za odlazak na Prvenstvo Evrope.

Drugi meč istih selekcija igra se u nedelju10. oktobra u Bačkoj Topoli sa početkom u 13h

1 / 3 Foto: FSS

Iako je poraz ubedljiv, selektor Dejan Branković je u ovom meču iskoristio priliku da ukaže šansu većem broju igrača, kao i onim koji nisu ranije igrali za nacionalni tim.

Za srpski tim nastupili su: Gočmanac (46. Ćopić), Lazić, Krsmanović (62. Živković), Petković (62. Miletić), Kovačević (53. Obradović), Gluščević (53. Mićić), Stanković (46. Baždar), Ajdar, Motika (58. Hrstić), Subotić, Milovanović (46. Krstić)

Golove zas BIH postigli su Čuić u 32. minutu, Kahvić, inače fudbaler Crvene zvezde u 52 minutu, a konačan rezultat postigao je takođe Čuić u 56. minutu.