NOVA BRUKA STARE DAME: Juventus razočarao, Sasuolo utišao Torino u nadoknadi!

SERIJA A

Fudbaleri Sasuola pobedili su večeras na gostujućem terenu u Torinu Juventus sa 2:1, u utakmici 10. kola Serije A.

Sasuolo je poveo u 44. minutu golom Davidea Fratezea, a izjednačio je Veston Mekeni u 76. Pobedu Sasuolu doneo je Maksim Lopes pogotkom u četvrtom minutu nadoknade vremena.

Sasuolo je ostvario drugu uzastopnu pobedu u ligi, ukupno četvrtu i sada je deveti na tabeli sa 14 bodova. Juventus je pretrpeo treći poraz i ima 15 bodova na sedmom mestu.

Fudbaleri Atalante pobedili su na gostujućem terenu Sampdoriju sa 3:1.

Sampdorija je povela golom Frančeska Kaputa u 10. minutu, a Atalanta je izjednačila sedam minuta kasnije autogolom Kristofera Askildsena. Vodjstvo gostujućem timu doneo je Duvan Sapata u 21. minutu, a pobedu je obezbedio Josip Iličić u petom minutu nadoknade vremena.

Ekipa iz Bergama ima pet pobeda i na četvrtom mestu na tabeli ima 18 bodova. Sampdorija je pretrpela peti poraz i 15. je na tabeli sa devet bodova.

Udineze i Verona odigrali su nerešeno 1:1, a kasnije igraju Kaljari - Roma, Empoli - Inter i Lacio - Fjorentina.