SKANDAL U BRAZILU! HULIGANI LOMILI SVE PRED SOBOM: Prestravljeni fudbaleri posle poraza bežali u tunel, spasla ih policija VIDEO

NEMILE SCENE

Fudbaleri brazilskog Gremija poraženi su u prvenstvenom meču od Palmeirasa (1:3), što je bio signal za huligane, da ih po okončanju meča napadnu.

Oni su ih pojurili, a pošto su fudbaleri uspeli da pobegnu u svlačionicu, bes su iskalili na VAR tehnologiji, koja je demolirana.

Gremio

Igrači su haos posmatrali prestravljeni u tunelu i pod pažnjom policije, koja je uspela da ih zaštiti.

Gremio

Gremio je poveo golom Dijega Souze u 12. minutu, ali je Rafael Veiga bio kreator velikog preokreta pred kraj prvog poluvremena, pošto je u nadoknadi postigao dva gola.

VAR soba je intervenisala i poništila gol Elijasa Alvesa iz 86. minuta, što je sigurno kumovalo nezadovoljstvu publike, a Breno Lopes je u trećem minutu dodatka postavio konačan rezultat.

Gremio je trenutno 19. na tabeli sa četiri boda zaostatka i dve utakmice manje od prvog tima, koji se nalazi van zone ispadanja iz lige,