POSLE PSOVKI NA POLUVREMENU POBEDILI ZVEZDU! Ovako je trener Midtjilanda motivisao fudbalere VIDEO

ULIO IM SAMOPOUZDANJE

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su od Midtjilanda u Beogradu 1:0 (0:0) u utakmici četvrtog kola F grupe Lige Evrope.

Danci su brojčanu prednost zbog isključenja Miloša Degeneka iskoristili u 56. minutu kada je posle slobodnog udarca Evandera lopta pogodila Gelora Kangu i završila u mreži iza Milana Borjana.

Prethodno je na pluvremenu trener Mirjilanda Bo Hendriksen održao govor igračima uz psovke i motivisao ih da igraju bolje.

- Mi ne možemo da imamo bolju je*enu šansu nego sad. Nastavite da pritiskate i strpljenje. Razvucite ih po terenu razbijte. Treba nam jeb*ena pobeda - rekao je trener danske ekipe.