SERIJA A: Minimalac Intera protiv Torina, remi Fjorentine sa Veronom i Rome sa Sampdorijom!

ITALIJA

Fudbaleri Intera iz Milana pobedili su večeras na svom terenu ekipu Torina sa 1:0, u meču 19. kola italijanske Serije A.Jedini gol na meču postigao je Denzel Damfris u 30. minutu.

Za gostujući tim ceo meč su odigrali srpski golman Vanja Milinković-Savić i vezni igrač Saša Lukić.

Inter je prvi na tabeli Serije A sa 46 bodova, dok je Torino 11. sa 25 bodova.

Roma i Sampdorija su u Rimu odigrali nerešeno 1:1.

Eldor Šomurodov je doveo domaći tim u vodjstvo, u 72. minutu, a bod timu iz Djenove je doneo Manolo Gabijadini u 80. minutu.

Roma je šesta sa 32 boda, a Sampdorija je 15. sa 20 bodova.

Verona i Fjorentina su takodje odigrali nerešeno 1:1.

Domaći tim je poveo golom Kevina Lazanje u 17. minutu, dok su gosti iz Firence do boda došli posle gola glavom Gaetana Kastrovilija, u 81. minutu.

Centaršut ka Kastroviliju je uputio srpski fudbaler Aleksa Terzić, koji je zajedno sa Nikolom Milenkovićem i Dušanom Vlahovićem odigrao ceo meč za Fjorentinu.

Za Veronu su ceo meč odigrali srpski igrači Ivan Ilić i Darko Lazović.

Fjorentina je sedma sa 32 boda, dok je Verona na 12. mestu sa 24 boda.