Navijači Rada divljali u Subotici

Neredi u Subotici

Pred početak meča Spartak - Rad navijači beogradskog kluba uleteli u teren i sukobili se sa obezbeđenjem

Utakmica četvrtog kola fudbalske Jelen Superlige između Spartaka i Rada (2:3) ostaće upamćena po navijačkom sukobu pristalica domaćih i Junajted forsa.

Navijači Rada i su, pre početka meča dok su se igrači oba tima još zagrevali, uleteli na teren. Reagovalo je najpre obezbeđenje, sa kojima su se navijači beogradskog kluba sukobili, a potom su strasti smirivali i igrači Rada.Na kraju su se Forsi vratili na tribinu Gradskog stadiona u Subotici, a pored njih su do kraja meča bile jake policijske snage.

Podsetimo, u prethodna dva kola pristalice tima sa Banjice su odgledale po poluvreme. Na gostovanju protiv Crvene zvezde na Marakani napustili su tribinu u 40. minutu, a duel protiv Smedereva odgledali su do isteka poluvremena. Razlog je bio protest zbog hapšenja nekoliko momaka iz ove navijačke grupe neposredno pred susret sa Crvenom zvezdom.