POSLALI PORUKU ORLOVIMA: Brazil počeo pripreme za Katar - Nejmar i drugovi DEMOLIRALI Južnu Koreju!

prijateljski meč

Fudbaleri Brazila pobedili su danas u Seulu selekciju Južne Koreje sa 5:1, u prijateljskom meču.

Brazil je poveo u sedmom minutu preko Rišarlisona, a izjednačenje domaćoj selekciji donosi u 31. minutu Hvan Ju Džo.

Nejmar u nastavku postiže dva gola sa penala, u 42. i 57. minutu, da bi se do kraja meča u strelce upisali i Kutinjo u 80. i Gabrijel Žezus u trećem minutu nadoknade.

Brazil naredni prijateljski meč igra 6. juna protiv Japana, koji je ranije danas u pripremnoj utakmici pobedio Paragvaj sa 4:1.

Podsetimo, naša reprezentacija će prvi meč na Mundijalu u Kataru igrati upravo protiv selekcije Brazila.