VAR IM PONIŠTIO 2 GOLA, A DO POBEDE STIGLI U 97. MINUTU: Union Berlin zadržao čelo Bundeslige posle pobede nad Menhengladbahom

Najlepša nemačka priča

Fudbaleri Union Berlina pobedili su večeras na svom terenu Borusiju Menhengladbah sa 2:1, u utakmici 12. kola nemačke Bundeslige.

Povela je Borusija golom Nika Elvedija u 33. minutu, da bi Union Berlinu izjednačio pogotkom Kevin Behrens u 79. minutu.

Pobedu Union Berlinu doneo je Danilo Doeki golom u sedmom minutu sudijske nadoknade vremena.

Domaćem timu je VAR poništio dva gola, prvi Šeraldu Bekeru u 29. minutu, a drugi Kristoferu Trimelu u 86. minutu.

Union Berlin je zabeležio osmu pobedu u prvenstvu i nalazi se na prvom mestu na tabeli sa 26 bodova, jednim više od drugoplasiranog Bajerna. Borusija je na 10. poziciji sa 16 poena.

U narednom kolu, Union Berlin će gostovati Bajer Leverkuzenu, dok će Borusija dočekati Štutgart.