MBAPE HEROJ PARIZA, NEJMAR ISKLJUČEN: PSŽ jedva bez Mesija, Markinjoš pogodio na OBE strane, potpuno LUDILO!

liga 1

Fudbaleri PSŽ- a pobedili su Strazbur sa 2:1 u utakmici 16. kola francuske Lige 1.

PSŽ je poveo u 14. minutu. Nejmar je izveo prekid, a Markinjos glavom loptu skrenuo u mrežu Strazbura.

Uspeo je Strazbur da stigne do izjednačenja i to u 51. minutu, a ovog puta Markinjos je bio u ulozi strelca autogola. Pokušao je da izbije loptu posle centaršuta, uradio je to nespretno i savladao golmana PSŽ-a.

Ipak, duboko u nadoknadi, u šestom minutu, dosuđen je penal koji je Kilijan Mbape pretvorio u gol za pobedu Parižana.

Utakmicu je obeležio Brazilac Nejmar koji je u 61. minutu prvo zaradio žuti karton, da bi samo dva minuta kasnije dobio i drugi jer je pokušao sa simulira prekršaj za penal!

PSŽ je ovu utakmicu igrao bez Lea Mesija koji je koji je na produženom odmoru nakon osvajanja Svetskog prvenstva sa Argentinom.