ČUKARIČKI PRATI TSC U STOPU, PARTIZAN U SVE TEŽOJ SITUACIJI: Brđani savladali Vojvodinu i nastavili borbu za Ligu šampiona

SUPERLIGA SRBIJE

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su na svom terenu Vojvodinu sa 1:0, u meču četvrtog kola plej-ofa Super lige Srbije.

Pobedu Čukaričkom doneo je Marko Docić golom iz penala u 30. minutu.

Docić je mogao da donese i ubedljiviju pobedu svom timu, ali u 84. minutu nije realizovao drugi dosuđeni penal za Čukarički na meču.

Čukarički

Vojvodina je meč završila sa igračem manje, pošto je direktan crveni karton dobio Uroš Nikolić u trećem minutu sudijske nadoknade vremena.

Čukarički je sa 68 bodova na deobi drugog mesta sa TSC-om, a Vojvodina je na petom mestu sa 51 bodom, istim brojem bodova kao i Partizan na četvrtom mestu ali i utakmicom više odigranom.

U narednom kolu Čukarički će dočekati Novi Pazar, dok će Vojvodina gostovati Crvenoj zvezdi.