VLAHOVIĆ SRUŠIO REAL MADRID! Jedan od najboljih golmana sveta bio NEMOĆAN protiv Dušana! Svi pričaju o proslavi gola (VIDEO)

MAJSTOR

Fudbaleri Juventusa pobedili su Real Madrid rezultatom 3:1, a u strelce se upisao i Dušan Vlahović.

Srpski centarfor je ušao u igru u 77. minutu, a gol za konačan rezultat je postigao u 95.

Odlično se kretao i ispratio akciju, sačekao je dodavanje Solea i savladao Tiboa Kurtou.

Pogledajte kako je to izgledalo:

Prijateljsku utakmicu u Orlandu sa stadiona je gledalo 63.503 navijača.

Mozes Ken je doneo prednost Juventusu već u prvom minutu utakmice, a Timoti Vea je u 20. postigao drugi gol na meču, pre nego što je Vinisijus Žunior smanjio zaostatak Reala u 38. minutu.

Vlahović je postavio konačan rezultat i upisao se u strelce na jakoj pripremnoj utakmici, u trenutku kada Evropa priča o njegovoj sudbini.

Podsetimo, već neko vreme Srbin se dovodi u vezu sa transferom u Čelsi. Navodno, tim iz Londona spreman je da plati novac i u Torino pošalje Romelua Lukaku kako bi obezbedio Vlahovićev dolazak.

Zbog toga se na društvenim mrežama vodi polemika oko Vlahovićeve proslave. Nakon pogotka, Dušan se uhvatio za dres, pa mnogi sada pokušavaju da shvate kakvu poruku je želeo da pošalje.