TEŠKA BLAMAŽA SKUPOCENOG POJAČANJA JUNAJTEDA: Onana na svom debiju na Old Trafordu PRIMIO GOL SA POLA TERENA! (VIDEO)

ŠOK

Kamerunski golman Andre Onana neće po dobrom pamtiti svoj debi na Old Trafordu.

U prijateljskom susretu protiv Lensa, novi golman Mančester junajteda primio je gol sa polovine terena.

Naime, u 23. minut meča francuski napadač Florian Sotoka je primetio da je Onana previše izašao sa gola, pa je rešio da ga iznenadi. Raspalio je gotovo sa centra trena, lobovao sjajno iskusnog golmana i pogodio mrežu za 0:1

Kamerunac se tako propisno izblamirao u svom prvom meču pred domaćim navijačima.

Na njegovu sreću Mančester je u nastavku uspeo da napravi preokret i zabeleži trijumf protiv francuskog tima 3:1.

Podsetimo, Onana je najveće pojačanje Junajteda ovog leta. Stigao je iz Intera na Old Traford u transferu vrednom čak 50 miliona evra.