SALVE UVREDA I PSOVKI ZA FUDBALERA PARTIZANA: Navijači u Humskoj POTPUNO POLUDELI posle katastrofalne greške štopera! (VIDEO)

SUPER LIGA SRBIJE

Neshvatljiva greška Siniše Saničanina značajno je uticala na konačan ishod utakmice Partizan - Radnički.

Kragujevčani su u Humskoj došli do boda u utakmici u kojoj je viđeno šest golova.

Imao je gost prednost od 2:0 u 16. minutu, ali je Partizan uspeo da se vrati i izjednači već do kraja prvog dela.

Milan Vidakov je u 73. minutu doneo novu prednost svojoj ekipi, a to je uradio nakon katastrofalnog poteza Saničanina.

Defanzivac Partizana je bio neodlučan i nije otklonio opasnost iako je imao vremena da to uradi.

Pored toga, doneo je lošu odluku i vratio loptu golmanu Aleksandru Jovanoviću što je omogućlio Vidakovu da se upiše u strelce.

@butasport.rs Velika greška Saničanina za vođstvo Radničkog u Humskoj 2:3 (? Butasport.rs) #viral #football #partizan #radnickikragujevac ♬ original sound - butasport.rs

Navijači u Humskoj bili su veoma nezadovoljni, što je potpuno razumljivo, ali to nije opravdanje za psovke i uvrede koje su se čule sa tribina.

U završnici utakmice je Kristijan Belić bio strelac gola za 3:3.