ALBANSKI PROVOKATOR OPET U CENTRU PAŽNJE! Ovako BIZARNU proslavu gola dugo niste videli - čak su i DOKTORI morali da reaguju!

neverovatno

Fudbaleri Bajer Leverkuzena pobedili su na svom terenu Majnc sa 2:1, u meču 23. kola nemačke Bundeslige.

Strelci za Bajer bili su Granit Džaka u trećem i Robert Andrih u 68. minutu, dok je Gol za Majnc postigao Dominik Kor u osmom minutu.

Džaka je svoj pogodak proslavio na bizaran način, pošto se uhvatio za zadnju ložu pa mnogima nije bilo jasno o čemu se radi.

Igrači su se zbunili, kao i Ćavi Alonso koji je pozvao fizioterapeute da reaguju, ali su ubrzo svi shvatili da je u pitanju samo neslana šala albanskog fudbalera, a ne povreda.

Bajer je prvi na tabeli sa 61 bodom, 11 više i utakmicom više od drugoplasiranog Bajern Minhena. Majnc je na 17. mestu sa 15 poena.

U narednom kolu, Bajer će gostovati Kelnu, dok će Majnc dočekati Borusiju Menhengladbah.

Bonus video:

00:15

NAPRAVLJENA NAJVEĆA SVETSKA FUDBALSKA LOPTA! Dok se Kopenhagen priprema za domaćina utakmica, Lego pripremio IZNENAĐENJE za fanove