Sigurne pobede Čelsija i Arsenala

Plavci ulaze u seriju

Čelsi je trenutno treći na tabeli Premijer lige sa 29 bodova

BEOGRAD - Fudbaleri Čelsija pobedili su u gostima ekipu Sanderlenda rezultatom 3:1 u meču 16. kola Premijer lige."Plavci" su do trijumfa stigli golovima Toresa u 11. i 45. (penal) i Mate u 48. minutu. Jedini pogodak za domaći tim postigao je Džonson u 66. Branislav Ivanović je igrao za ekipu Čelsija, a kapiten reprezentacije Srbije zaradio je žuti karton u 71. minutu. Arsenal je u Londonu nadigrao Vest Bromvič Albiona 2:0. Oba gola postigao je Arteta sa penala u 26. i 64. minutu.Sautempton je pobedio Reding 1:0, a Norič u gostima ekipu Svonsija 4:3.Aston Vila i Stouk igrali su bez golova, dok pobednika nije bilo ni u meču, Vigan - Kvins park renžers. Ovaj duel je završen 2:2.U nedelju će biti odigrani mečevi Mančester siti - Mančester junajted, Everton - Totenhem i Vest Hem - Liverpul. U ponedeljak će se sastati Fulam i Njukasl.Prvo mesto na tabeli drži Mančester junajted sa 36 bodova, dok Mančester siti ima tri poena manje. Čelsi je treći sa 29 bodova.