SRPSKI DERBI: Ljajić bolji od Radovanovića

Serija A

Fudbaler Fiorentine ušao sa klupe, dok je igrač Atlante igrao svih 90 minuta

Fudbaleri Fiorentine pobedili su Atalantu u gostima sa 2:0 u 32. kolu italijanske Serije A.U prvom poluvremenu nije bilo golova, gosti u vođstvo stižu u 61. minutu iz penala, a precizan je bio Pizaro. Sve je rešeno 11 minuta kasnije kada je Lorando postigao gol.

Srpski fudbaler Adem Ljaljić igrao je od 57. minuta za ’ljubičaste’, kada je zamenio Akvilanija, dok je Ivan Radovanović odigrao ceo meč za domaću ekipu. Atalanta je u 90. minutu ostala sa igračem manje na terenu jer je crveni karton dobio Denis.

Pobedu u gostima ostvarila je i Sijena protiv Peskare sa 3:2 (2:0). Sijena je imala dva gola prednosti, domaći su uspeli da stignu do izjednačenja, ali je tri boda svojoj ekipi doneo Emehara četiri minuta pre kraja.